Tadilat

facebook
twitter
instagram
youtube
Cafe & Restoran
Mağaza
Villa
Ofis
Daire
Mutfak
Salon
Alçı
Banyo
Kartonpiyer

Cafe & Restoran Tadilat ve Dekorasyon

Cafe ve Restaurantınız için en uygun dekorasyon işleri bizde. Yenileme, tadilat ve bakım işleriniz için tek yapmanız gereken Tercih Yapı,yı aramanız.

  • Asma Tavan Uygulamaları
  • Gizli Işık Uygulamaları
  • Masa ve Sandalyelerin Değişmesi
  • Zemin dekorunun değişmesi
  • Doğal Taş Kaplama
  • Duvar Kağıdı Uygulaması
  • 3D Dekorasyon İle Fikir Edindirme

Bizi arayın ücretsiz keşiflerimizle mekanınıza gelelim. İçmimarımız size en uygun dekorasyon fikirlerini size sunsun ve fiyatlandırma yapılsın. Ardından 3d projelerle mekanınızı yeniden yaratalım

Mağaza Tadilat & Dekorasyon

Avm içine bir mağaza açma düşüncesine sahipseniz, ve bunun için gerekli ekonomik bütceniz de oldugunu düşünüyorsanız, şunu bilmelisiniz ki bu avm içinde mağaza açmanız için yeterli olamayacaktır. Öncelikle avm yönetimi sizi alışveriş merkezinde diğer kiracıları ile bir marka harmanlamasında ve müşteri eğilimlerini de gözönünde bulundurarak, avm için olmanız gereken bir firma olarak görmeli, sonra kiralayacağınız alanla ilgili bir proje hazırlamanızı ve bunu size verilecek bir teknik şartnameye uygun olarak yapmanızı isteyecektir, örnegin avm içinde kullanılacak bir elektrik kablosunun alev almaz (halojen free) olması, avm teknik şartnamesi uygun olarak hazırlanmış bir havalandırma tesisatınızın, bir yangın alarm ve söndürme tesisatınızın, elektrik tesisatının sizin tarafınızdan hazırlanmasını ve avm yönetimine sunmanız/istenecektir.

Biz Tercih Yapı olarak, ister boş bir dükkan teslim alalım, ister içinde çalışma yapılmış, eski işletmenin yapmış oldugugu, tesisat ve dekorasyonu revize etmemizi isteyin, bütün bu tesisat, dekorasyon, teknik şartnameye uygun proje ve uygulama işlerinizde size anahtar teslimi olarak, mağazanızın dekorasyon çalışmalarında; proje, tasarım ve uygulama ekibimizle size sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Mağaza tasarımı hizmetinin yanında mağaza havalandırma tesisatı, mağaza iklimlendirme, mağaza elektrik projesi, mağaza dekoru, mağaza dekorasyonu, mağaza üniteleri, mağaza raf sistemleri, mağaza ürün sergileme uygulamaları ve benzeri tasarım gerektiren ihtiyaçlarınıza da deneyimli mimar, iç mimar ve tasarımcı ekibimizle destek sağlıyoruz. Mağaza dekorasyonu sırasında personelimizi bizzat kontrol ederek tadilat işlerini inceleyebileceğiniz gibi, uygun gördüğünüz tadilat projesini siz mekanda şahsen bulunmasanız da uzman tadilat ekibimizle uygulamaya başlayıp, size tamamiyle bitmiş halini de sunabiliriz.

 

Villa Tadilatı & Dekorasyon

Villa tamiratı ve villa dekorasyonu için, villanızda iç cephe ve dış cephede boyaların dökülmesi, sızıntılar, çatı problemleri vb. sorunları yaşadığınızda villanızın tadilat ve dekorasyon zamanı gelmiş demektir. Ayrıca iç cephe ve dış cephede gördüğünüz çatlaklar sizi tedirgin etmeye başlamış olabilir. Villa dekorasyonu açısından bakacak olursak iç dekorasyon adına yeni mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, duvar kağıdı dekorasyunu ve yeni eşyalar ile farklı görseller yani yeni bir dekor, size iyi gelecektir.

Villa tamiratı ve/veya dekorasyonu yaptırmak isteyenler “mimar desteği nasıl verilir?” diye merek edenler için; mimarımız, tadilat ve/veya dekorasyon yapılacak alana gelerek keşif çalışması yapar. Örneğin, tadilat iç cephe içinse renk seçimi ayarlamasını ışık açısını göz önünde bulundurarak belirler. Projeyi ve fiyat teklifini sunar. Sizden gelecek olumlu yanıta istinaden sunacağı hizmetleri eksiksiz uygulamaya çalışır. Uyulama yapacağı işleme göre küçük bir alanda deneme yapabilir. Küçük kız çocuğu olan aile çocuk odasını dekorasyon yaptırmak istiyorsa, kız çocuklarının sevdiği renk tonlarında odada izler olmasına özen göstermelidir. Çocuğu dağınık olan aileler kapalı raflardan oluşan dolapları tercih edebilir. Açık raflarda dağınık görünen eşyalar odanın havasını olumsuz etkiler. Aynı şekilde titiz, düzenli olan çocuklar açık raf dolapları rahatlıkla kullanabilir. Dolaplarda düzenli görülen renkli eşyalar odaya ayrı bir hava katabilir.

 

Ofis Tadilat & Dekorasyon

İSTANBUL un ANADOLU ve AVRUPA yakalarında Ofis dekorasyonunda kötü süprizlerle karşılaşmamak için Tercih Yapı olarak fikirlerinizi dinliyoruz ve kendi fikirlerimizi size sunuyoruz. Ofis tadilatı ve dekorasyonunda kullanılacak malzemeler görüşüldükten sonra maliyet çalışmamızı gönderiyoruz,teklifimiz kabul edildikten sonra 3 boyutlu görsel çalışmalarımızı müşterilerimize gösterdikten ve beğendirdikten sonra uygulama aşamasına geçmekteyiz.

Ofisinizin her türlü tadilat,dekorasyon, anahtar teslim işler, mobilya, dolap ve tesisat işleriniz vb. bütün iş kalemlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız.

Müşterilerin izlenimlerinin yanı sıra, çalışanların da kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda çalışmaları çok önemlidir. Çünkü çalışılan ortam ne kadar iş için uygun olursa, çalışanlar da o kadar verimli olur. Bu tür nedenlerde ötürü, ofis kurarken profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekir. Eğer siz de ofis tadilatı konusunda başarılı bir firma ile çalışmak istiyorsanız Tercih Yapı İç Mimarlık Dekorasyon tam da size göre.

Müşterilerizin ofisinize geldiğinde ki ilk izlenimi çok önemlidir ve kendi iş ortamızda rahat ve verimli çalışabilmeniz için istediğiniz özellikler doğrutusunda ofis tadilat ve dekorasyonu yapılması gerekmektedir.

Tercih Yapı İç Mimarlık Dekorasyon, 2002 yılından bu yana dekorasyon ve mimarlık alanında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Ofis tadilatı konusunda da müşterilerinin memnuniyetini kazanarak onlardan tam puan almayı başarmıştır. İşinizle uyumlu, verim alabileceğiniz bir ofis için bu firma ile mutlaka görüşmelisiniz. Firma, ilk olarak sizin isteklerinizi ve hayalinizdeki ofisi dinler. Ardından hızlı bir şekilde ön çalışma yapılır. Böylelikle müşteriye maliyet konusunda bilgi verilir. Daha sonra üç boyutlu çizimlerle de çalışmalar desteklenir. Müşterinin de onayı alındıktan sonra hızlı bir şekilde tadilat başlar.

Çalışmanın başından sonuna kadar müşterinin istekleri ve beklentileri dikkate alınır. Süreç, hızlı bir şekilde işler. Yapılabilecek en kısa sürede ofisin tadilatı tamamlanır. Projenin başından sonuna kadar müşteri ile iletişim halinde olunarak çalışmalar devam ettirilir. Böylelikle her şey müşterinin isteği ve konforu göz önünde bulundurularak hazırlanır. Siz de ofis konusunda kararsızsanız ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, hemen Tercih Yapı İç Mimarlık Dekorasyon ile iletişime geçin. İnternet sitesinden iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tadilat & Dekorasyon

Tercih Yapı  olarak ANADOLU ve AVRUPA yakasında Daire Tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yerine getirmekteyiz. İster müstakil, ister apartman içerisinde olsun tüm daire tadilat işlerinizi kalite güvencemiz altında yerine getirmekteyiz. istanbul un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize sunacağımız keşif sonrasında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vererek daire tadilat hizmetlerine başlamaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet veren firmamız alanında çekirdekten yetişmiz ve zamanı gelince profesyonel eğitim alarak hizmet sunacak olan ekibimiz yükseks kalite güvencesi altında hizmet veren firmamız ile daireleriniz için mükemmel çözümler üretmekteyiz.

Her zaman sizlere üst düzey bir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sunacak olan firmamız İSTANBUL Daire Tadilatı hizmetleri ile kalite güvencesi adı altında  siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olmaktadır.

 

Mutfak Dekorasyon ve Uygulamaları

Tercih Yapı ,müşterisine sunmuş olduğu farklı iş ve ücretsiz keşif fırsatları sayesinde artık mutfak dolapları yaptırmak ve istenirse mutfakla ilgili farklı işler yaptırmak basit hale gelmiştir. Firma, çalışanları ile birlikte sizlere mutfak için fayans, mermer, boya ve badana, kartonpiyer gibi işleri de sunarak, isterseniz bu işleri firma çalışanlarına kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz. Üstelik İstanbul’un neresinde olursanız olun, firma sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. En uygun fiyat ve teklifleri ile adresinize gelen ve bütçenize uygun fiyatları yapmış olduğu hesaplamalarla sizlere sunan firma sayesinde artık kendi bütçenize uygun mutfak dolabı dekorasyon işlerini yaptırmak eğlenceli olmuştur. Garantili hizmetin ve ücretsiz keşif hizmetinin verildiği bu firma sayesinde artık hayalinizdeki mutfak dolaplarını yaptırabilir ve bu dolapları gönül rahatlığı ile dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Salon Dekorasyon ve Ugulamaları

Evin içinin en gösterişli kısmı muhtemelen salondur ve Ev düzenleme’de bu bölümün özellikle altı çizilmiştir. Gösterişliden, ufak ve pratiğe kadar, tek bir salonu baş döndürücü şekilde dizayn etmek isteyenler için birçok seçenek mevcut. Bu bölümdeki her bir seçenek iyi bir izlenim bırakmayı ve dekor planlarınızda size yardımcı olmayı garanti ediyor. Piyasada yüksek oranda kalite içeren, zarif ve kullanışlı, en iyi salon dekorasyonu seçeneklerine sahip olmakla gurur duyuyoruz.

Salondaki oturma alanlarını düşündüğümüz zaman ilk aklımıza gelen şey koltuk olacaktır. Fakat eğer daha fazla seçeneğiniz olsun, içlerinden seçme şansınız olsun istiyorsanız bunun için birçok alternatifiniz de mevcut. Sizin için birçok öneriyi bir araya getirdik. Hadi birlikte bir göz atalım: 1-Sıcak Bir Koltuk-Yatak Kullanın; Günlük kullanılabilen koltuk-yataklar daha büyük bir salonda, alanı görsel olarak bölmek

Evinizin salon ve yatak odalarını daha aydınlatıcı ışıklandırma sistemleri sayesinde özel bir yapıda bütünleştirebilirsiniz. Farklı tasarımlar ve ışıklandırma modelleri eşliğinde destekleyeceğiniz salon aydınlatma aşamaları sayesinde de ortaya harika bir dekoratif tasarım alanı çıkarmanız da mümkün hale gelecektir. Bu kapsamda da sizler için salon aydınlatma fikirlerine dair birkaç önemli ipucu belirtmek istiyoruz. 1.Beyaz ile led ışıkları

Son dönemlerde, salon duvarları için boya yerine yeniden duvar kağıdı kullanımı trend haline gelmiş durumda. Durum böyle olunca da, çok daha farklı ve dekoratif salon duvar kağıdı modelleri üretilmektedir. Hem mekanı hareketlendirmek hem de dekorasyon ile uyumu yakalamak açısından bu örnekler de her salon için uyarlanabilir

 

Alçı Dekorasyon

Tercih Yapı Anlam olarak dekorasyon,oturulan mekanların dizayn ve türlü amaçlarla donatılmasına yarayan bir unsurdur.

Bu tanımlamadan da anlaşılacağı gibi, dekorasyon, işlevsel değeri ile mekanın kullanışlığını etkileyen, estetik değeri ile de mekanın güzel ya da çirkin görünmesini, yaşadığımız veya çalıştığımız mekanların sıcak, sevimli ve renkli bir ortam haline gelmesini sağlayan, kısaca sanat ve tekniği birleştiren bir anlayış biçimidir.

Alçı dekorasyonu şöyle sınıflandırabiliriz; Barok, Clasic, Modern, Selçuklu ve Osmanlı tarzında uygulanabilmektedir

 

Banyo Tadilat & Dekorasyon

Tercih Yapı Banyo tadilatında mahalin büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşa kabin, lavabo ve WC yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Banyonuzun projelendirmesi 2 boyutlu olarak yapılır. İhtiyaca göre bazen de 3 boyutlu olarak banyonuzun 3d çizimleri ve projesi hazırlanır. Kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz banyo tasarımlarınızda sadece işçilik maliyeti de hesaplanır ve malzeme tamamen size bırakılır ya da dilerseniz biz banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirleyebiliriz.

Küçük alanları en kullanışlı şekilde tasarlayarak banyo dekorasyonu ve tadilatını şık, sade dilerseniz parlak dilerseniz loş ve zarif tasarımlarımızla banyolarınızı en keyifli hale getirmek için hizmet veriyoruz. Size özel tasarımlarımızla banyoda ihtiyacınız olacak her türlü detay düşünülerek komple banyo tadilat hizmetimizden yararlanmak için bizi aramaktan çekinmeyin.

Tercih Yapı, sizlerin isteklerini ve kullanım avantajlarını birleştirerek tasarımlarını gerçekleştirmektedir.Kaliteli ve göz alıcı banyo dolapları modelleri, banyo aydınlatma çözümleri, banyo seramik ve fayans hizmetleri, duşakabin ve duş teknesi, banyo tesisatı ve havlupan gibi çeşitli hizmetlerimizden biri ya da bir kaçından yararlanmak için bizi arayın.

 

Kartonpiyer Uygulaması

Kartonpiyer evlerinizin güzel gözükmesi dekoratif olması için yapılan alçıdan veya sıkıştırılmış fabrikasyon köpükten imal edilmiş desenle ve motifli malzemenin adıdır. Ayrıca çok hafif olması da, statik olarak binalara ilave ağırlıklar yüklemiyor. Kullanım esnasında bakımının kolay olması, temizlik sorununun olmaması tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

1- Evlerinizde kartonpiyer uygulaması yaptırırken öncelikle hoşunuza giden ve beğendiğiniz bir kartonpiyer modeli seçiniz. Her türlü zevke ve tarza göre kartonpiyer modelleri mevcuttur.

2- Alçı’dan imal edilmiş kartonpiyerlerin uygulaması tam bir ustalık ve tecrübe isteyen iştir. Çünkü alçı kartonpiyer uygulaması maliyeti ve zahmetli bir yöntemdir.

3- Son yıllarda köpükten üretilmiş (stropiyer) dediğimiz kartonpiyer çeşitleri alçı kartonpiyerleri yerini büyük ölçüde almıştır. Uygulama yöntemi basit ve hızlı olduğu için stropiyer, ev dekorasyon işlerinin vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

4- Dekore edilen evler ve ofisler, kartonpiyer uygulaması ile bütünlüğünü ve güzelligini tamamlar. Alçı ve alçı mahsulü ürünler her zaman için evleriniz in dekorasyonu ve güzelleştirilmesi için ilk tercih edilen malzemeler olmuştur.

5- İşini bilen ve zanaatkar ustaların elinde kartonpiyer ve diğer alçı işi malzemeler, uygulanan mekanın bütün havasInı ve görüntüsünü değiştirir. Evinizin içinde sıcak ve huzur verici bir ortam oluşturur.

6- Kartonpiyer uygulaması, badana boya işinden önce yapılmaktadır. Çünkü yapılan kartonpiyerlerin en son aşama olarak boyanması gerekmektedir.