Hakkımızda

facebook
twitter
instagram
youtube

Hakkımızda
1992 yılında Tercih Tur Adıyla Başladığımız Şirket Hayatımıza Uzun yıllar Personel ve Öğrenci Taşımacılığında Firmamızı Büyüterek Yatırımlarımızı Bu Yönde Yapmış Bulunmaktayız Tercih Tur Firmamız Personel Taşımacılığı Sektöründe Kendisine Önemli Bir Pay Elde Etmiştir. Şirketimizi Daha Kaliteli Hizmet Vermek Adına ilk iş Olarak Markamızı ve Logomuzu Tescil Ettirerek işe Bağladık Bunun Yanında Firmamızın  İSO 14001 Belgesi, İSO 9001 Belgesi, OHSAS 18001 Belgesi ve TSE Belgesini Edinerek Hem Şirketimizi Daha Kurumsal Hale Getirdik ve Hizmet Verdiğimiz Firmalarımıza Daha Etkin ve Daha Kaliteli Bir Hizmet Anlayışını Sektörümüz.için Hayata Geçirdik.

1992 yılında Başlayan iş Hayatımızda inşaat yapı Sektöründe de Adım Atmış Bulunmaktaydık Bu inşaat yapı Sektöründe Daha Çok Tecrübe ve Birikime Sahip Olmak Adına Bir Çok Şirketle Ortak Projeler Yürüterek Daha Deneyimli ve Daha Tecrübeli Bir inşaat yapı Firması Olarak. Bu Bilgi ve Birikimimizi 2014 yılının başlarında TERCİH YAPI yı Kurarak yolumuza Devam Etme Kararı Aldık ve Şimdi yeni Projeler ve Avantajlı Fırsatlar için Karşınızdayız.

Misyonumuz
TERCİH YAPI Olarak inşaat yapı Sektörünün Ülkemizde ve Dünyamızda Ne Kadar Kurumsal Firmalara ihtiyaç Olduğunun Farkındayız Daha yeşil ve Daha yaşanabilir Bir ülke Bırakmak için Tüm Gücümüzle Çalışacağız Bütün Projelerimizde Daha Fazla yeşil Alan Bırakarak Ülke ve Yeşilimize Daha Çok Katkıda Bulunacağız.

Vizyonumuz
Türkiye’nin Her Yerinde İnsana yakışır Kaliteli, Güvenli ve Modern yaşam Alanları Kurmak Daha Kısa Sürede Hayata Geçirmek.

Değerlerimiz
İnsan: Hizmet Kalitesinden Ödün Vermeden Çalışmak ve En Büyük Yatırımı Müşterilerimizin Mutluluğuna Ortak Olmak.
Kalite: Her Zaman Daha Kaliteli ve Daha Sağlıklı yaşam Alanlar inşa Ederek Müşterilerimize Yaşanması Daha Zevki Alanlar Yaratmak
Sağlamlık: Estetikten ve Kaliteden Ödün Vermeden Daha Sağlam Daha Kaliteli yapılar inşa Etmek